Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Babyteeth (2D/napisy)

Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w drobnym handlarzu narkotyków Mojżeszu. Ten fakt staje się najgorszym koszmarem jej rodziców. Nie tak wyobrażali sobie chłopaka córki. Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Sprawy wymykają się spod kontroli, a tradycyjna moralność przestaje obowiązywać. Milla pokazuje rodzicom, Mojżeszowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia. Jak dobrze jest nie być martwym. Pełen humoru portret nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
20 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
21 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
22 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
23 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Jak być dobrą żoną (2D/napisy)

Paulette (Juliette Binoche) wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacji nie ułatwiają feminizm i rewolucja seksualna, które z dnia na dzień zmieniają społeczeństwo i świat dookoła. Aby ratować szkołę, Paulette łączy siły ze swoją pierwszą miłością – André (Edouard Baer), ekscentryczną szwagierką – Gilberte (Yolande Moreau) oraz surową zakonnicą Marie-Thérèse (Noémie Lvovsky). Nieoczekiwanie jednak sama zaczyna mieć wątpliwości co do własnych poglądów i przekonań. Czy to możliwe, żeby miała stać się… wyzwoloną kobietą?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
13 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
14 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
16 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Nieobliczalny (2D/napisy)

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest jak tykająca bomba. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co mogło być uliczną sprzeczką, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w walkę o przetrwanie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
27 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
28 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
29 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
30 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

ROCCA ZMIENIA ŚWIAT (2D/dubbing)

Zabawna i odważna Rocca prowadzi ekscentryczne życie. Dzieciństwo, ze względu na pracę ojca, spędziła w towarzystwie astronautów, a ostatnio zdarzyło się jej uratować pasażerów samolotu. Dla 11-latki mieszkającej samodzielnie w wielkim domu z ocaloną z wypadku wiewiórką nie ma rzeczy niemożliwych. Gdy tylko pojawia się taka potrzeba, rozprawia się ze szkolnymi tyranami, pomaga osobom bezdomnym i z niekończącym się optymizmem zjednuje ludzi wokół siebie.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
19 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
20 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
21 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
22 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
23 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Samsam (2D/dubbing)

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy. Bo ta, nie wiedzieć czemu, jeszcze się nie ujawniła! Pewnego dnia Mega – nowa tajemnicza koleżanka z klasy Samsama oznajmia chłopcu, że potrafi nauczyć go ponadludzkich zdolności. Zaciekawiony propozycją Samasam wyrusza wraz z Megą w międzygalaktyczną podróż. W jej trakcie odkryje, że przyjaźń i odwaga są najlepszymi supermocami, jakie można zdobyć.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
26 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
27 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
28 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
29 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
30 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Wiking i Magiczny Miecz (2D/dubbing)

Wigi jest synem wodza wikingów mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczelnym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
12 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
13 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
14 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
16 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY