Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

30 gramów (2D/napisy)

Irański hit 30 GRAMÓW z gwiazdą „Rozstania” Asghara Farhadiego w głównej roli, jest historią nawiązującą do najlepszej tradycji kryminału - „Francuskiego łącznika” i „Proroka”.
Film został nagrodzony na festiwalach w Tokio i Teheranie, pokazywany był także w sekcji Odkrycia Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Nasser Khakzad (Navid Mohammadzadeh), król narkotyków, jest poszukiwany przez członka policyjnej grupy antynarkotykowej - Samada (Peyman Moaadi). W mieście gdzie jest dużo narkomanów, a wielu z nich to bezdomni, sytuacja jest kryzysowa. Policjanci są zmuszeni działać na granicy prawa. Statystyki są przerażające. Kiedy Samad rozpoczynał pracę w policji, liczba uzależnionych wynosiła około miliona osób. Po latach walki z narkomanią i wykonywaniu kar śmierci, liczba ta wzrosła do 6,5 miliona.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
16 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
17 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
18 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
19 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Brahms. The boy 2 (2D/napisy)

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
30 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
31 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
01 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
02 sierpnia 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Naprzód (2D/dubbing)

Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Chłopcy otrzymują na 16. urodziny Janka zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie… Bracia mają 24 godziny, aby odnaleźć drugie pół ojca! Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Mantikory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
15 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
16 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
17 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
18 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
19 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Niewidzialny Człowiek (2D/napisy)

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriet Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
11 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
12 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Obrazy bez autora (2D/napisy)

Historia oparta na biografii malarza Kurta Barnerta. Mały Kurt jest bardzo przywiązany do swojej młodej i niezwykłej ciotki Elisabeth. Jej choroba i jej los wywrą duży wpływ na jego późniejsze, powojenne życie. Jako młody malarz Kurt zakochuje się w pięknej Ellie. Okazuje się, że jej rodzina skrywa pewną mroczną tajemnicę, związaną z losami głównego bohatera. Dodatkowo artystę wciąż dręczą wspomnienia z dzieciństwa, które przypadło na czasy rządów nazistów, a uwielbiany początkowo socrealizm przynosi gorzkie rozczarowanie. Czy ucieczka na Zachód przyniesie mu ukojenie?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
23 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
24 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
25 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
26 lipca 18:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Słoń Benjamin (2D/dubbing)

Nareszcie wakacje! Otto nie może się doczekać, aby spędzić najbliższe tygodnie ze swoim najlepszym przyjacielem Słoniem Benjaminem w zoo.
Jednak jego dobry humor jest zakłócany przez zmartwienia dyrektora zoo, który pilnie potrzebuje pieniędzy na konieczne naprawy.

Trzeba zatem zorganizować loterię z nagrodami!
Tymczasem burmistrz Newtown ogłasza, że zatrudnił przebiegłą Zorę Zack, aby zmodernizować zoo i uczynić z niego najbardziej pokazowy obiekt w Newtown.

Zora Zack próbuje przekonać do siebie Benjamina, który ma stać się nową twarzą reklamową kampanii promującej nowe zoo.
Ale w rzeczywistości przebiegła Zora ma zupełnie inny cel ... Czy Otto, Benjamin i inni mieszkańcy zoo zdążą pokrzyżować jej podstępne plany?

Tytuł oryginalny: Benjamin Blumchen
Reżyseria: Tim Trachte
Produkcja: Niemcy
Wersja: Dubbing
Wiek: 4+
Czas trwania: 91 min

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
22 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
23 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
24 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
25 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
26 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D/dubbing)

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar. Teraz, jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Więc gdy na drodze krasnoludków pojawia się Śnieżka, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak na bohaterów czyha niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. W jej trakcie wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli tylko patrzy się na nie sercem.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
10 lipca 10:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
10 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
11 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
12 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY

Turu. W pogoni za sławą (2D/dubbing)

Hiszpania/Argentyna 2019, 80 min.
Reżyseria: Eduardo Gondell, Víctor Monigote.

Film animowany w polskiej wersji językowej.
Turu. W pogoni za sławą to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
29 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
30 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
31 lipca 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
01 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY
02 sierpnia 15:00 Mława, Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
BILETY